Renovace průmyslových podlah – krystalizace

Nabízíme provedení renovace povrchu Vaší průmyslové podlahy metodou broušení a leštění pomocí diamantových segmentů a napuštění povrchu nanotechnologií. Tato metoda za pomoci mokrého broušení a leštění vytváří hladkou a výrazně lesklejší povrchovou úpravu. Podlaha se po napuštění nanotechnologií zpevní, bude snadno čistitelná a zároveň odolnější proti poškození. Naše technologie snižuje nasákavost proti vodním a olejovým skvrnám, čímž dále klesají náklady na údržbu.

Co získáte:

Stávající průmyslová podlaha je ideální řešení, protože využívá již existujících materiálů bez nutnosti bourání starých konstrukcí. Tímto dochází k výrazně nižší finanční a ekologické zátěži.
Při využití naší technologie lze odstranit drsnost horní vrstvy betonové podlahy. Následnou aplikací nanokrystalizační kapaliny, která proniká hluboko do betonového povrchu dojde ke snížení nasákavosti a prašnosti. Povrch bude odolnější proti oděru a růstu plísní. Po proběhlé chemické reakci již nedochází k uvolňování prachových částic z povrchu podlahy. Ošetřenou podlahu lze pak jednoduše udržovat v čistotě. Skvrny po pneumatikách lze každodenním čištěním snadno odstranit. Nanokrystalizační kapalina snižuje absorpci tuků, vody i znečišťujících látek, což vede k výraznému snížení nákladů na údržbu.
Podlaha je pochůzní ihned po dokončení s výjimkou mytí po dobu pěti dní.
V případě vážného zájmu provedeme vzorek zdarma. Technologie je vhodná pro strojně hlazené podlahy se vsypem nebo bez.

Ukázkové foto již zrealizované renovace

Renovace průmyslových podlah

Před

Renovace průmyslových podlah

Po

Renovace průmyslových podlah

Před

Renovace průmyslových podlah

Po

Renovace průmyslových podlah

Před

Renovace průmyslových podlah

Po